Find your everyday balance, work and enjoy life. Let WORK-LIFE do the rest.

For You

|

For Business

WORK-LIFE benefit is an effective solution, perfectly tailored to You, Your Company and employee needs. It responds to both simple and more complex requests, from shopping and researching to mobile car washing, dry cleaning and solving everyday tasks. You choose, what you want, where, how and when. All you need to do is set up a profile and arrange your very own service package.

Do you want to make life easier for your employees? Introduce the WORK-LIFE benefit to your company. By supporting the needs of employees with WORK-LIFE services, your company will not only increase productivity, but also employee commitment and satisfaction. It will help reduce job rotation and provide the HR department with a unique tool needed for effective recruitment. Our services will save time and energy, make employees' lives more comfortable and less stressful so that they can concentrate on their work. Are you interested?
Let us know

Benefits

Saving time and money

More comfort and less stress

Higher productivity and commitment

Positive employer branding

More effective recruitment

Modular structure tailored to customer needs

How it works?

This is how your calendar might look like

DRY CLEANING

Chcesz mieć czyste i uprasowane ubrania, nie poświęcając na to swojego czasu? Nie masz ochoty na wożenie i odbieranie rzeczy z pralni, a prasowanie koszul nie jest Twoim ulubionym zajęciem? Teraz możesz mieć to wszystko nie ruszając się z domu czy biura, bez konieczności dostarczanie ubrań do pralni na własną rękę! Usługa pralni oferowana przez WORK-LIFE to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wystarczy wybrać miejsce i termin, określić ilość oraz rodzaj rzeczy do prania. My je odbierzemy, a wyprane, wyprasowane i zafoliowane ubrania zwrócimy pod wskazany adres w ciągu 24h*.  

Oferujemy pranie i prasowanie: 

 • koszula
 • marynarka/żakiet,
 • spodnie/spódnica,
 • kurtka/płaszcz,
 • sukienka

*W zależności od rodzaju zamówienia oraz godziny i terminu jego złożenia (np. godziny wieczorne, dni świąteczne), czas wykonania usługi może ulec wydłużeniu.

CAR WASH

Każdy z Nas lubi jeździć czystym samochodem, ale nie każdy, z powodu braku czasu, ma taką możliwość. Na szczęście problem ten rozwiązuje usługa MOBILNEJ MYJNI PAROWEJ (WORK-LIFE). Wyobraź sobie, że Twoje auto może zostać umyte praktycznie w każdym, wskazanym przez Ciebie miejscu i wybranym czasie, kompletnie bez Twojego udziału! Wystarczy zamówić rodzaj mycia i zapewnić dostęp do samochodu, a usługa zostanie wykonana, kiedy Ty będziesz zajmował się swoimi sprawami. Myjnia parowa to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie, które nie generuje ścieków i nie wymaga specjalistycznej infrastruktury, dzięki czemu możemy doprowadzić Twój pojazd do czystości praktycznie w każdym miejscu (pod domem, biurem, na parkingu czy w hali garażowej). Wybierz tylko rodzaj mycia, miejsce i termin, na kiedy chcesz zamówić mycie.

Oferujemy: 

 • mycie zewnętrzne - kompleksowe mycie parowe części zewnętrznych oraz nabłyszczanie karoserii; mycie szyb z zewnątrz; czyszczenie felg; pielęgnacja opon i plastików zewnętrznych
 • czyszczenie wewnętrzne - odkurzanie wnętrza oraz bagażnika; mycie szyb od wewnątrz; czyszczenie i pielęgnacja deski rozdzielczej oraz tworzyw sztucznych wewnątrz pojazdu; czyszczenie dywaników
 • mycie zewnętrzne + czyszczenie wewnętrzne

*klient zobowiązany jest zapewnić dostęp do pojazdu w celu jego umycia (w przypadku biur, uzyskanie zgody od właściciela parkingu). W razie wystąpienia niesprzyjających warunków pogodowych (deszcz, śnieg), usługa zostanie bezpłatnie przeniesiona na kolejny wybrany termin.

FLOWERS

Urodziny, rocznice, gratulacje, inne specjalne okazje, a może po prostu chęć sprawienia przyjemności bliskiej osobie - kwiaty są uniwersalnym prezentem i nieodzownym elementem przy wielu okazjach. Jednak tempo życia, brak czasu i napięty harmonogram, sprawiają, że często nie masz, kiedy nawet wstąpić do kwiaciarni.. A gdyby tak kwiaty, przygotowane na wskazaną okazję, trafiły w Twoje ręce zanim ruszysz na uroczystość? A może wychodząc z pracy chcesz mieć w ręku bukiet pięknych kwiatów dla bliskiej osoby? Usługa KWIATY zapewni Ci spokój i oszczędzi Twój czas. Wybierz miejsce i termin, na kiedy chcesz zamówić kwiaty. Zaznacz wielkość bukietu, wybierz z listy, na jaką okazję ma on być przygotowany i ew. przekaż nam czy preferujesz jakiś kolor lub gatunek kwiatów. Resztą zajmiemy się my, dostarczając Ci świeże kwiaty zgodnie z Twoim życzeniem.

Oferujemy rozmiary kwiatów: Mały/Średni/Duży

Okazje:

 • urodziny/imieniny
 • miłość
 • gratulacje
 • ślub
 • pogrzeb
 • bez okazji

*wykonanie usługi wymaga potwierdzenia przez WORK-LIFE

RESEARCH

Zbyt dużo czasu spędzamy w sieci w poszukiwaniu najlepszych ofert, porównywaniu produktów, poszukiwaniu połączeń lotniczych i wszelkiego rodzaju informacji. Jaki jest efekt Twoich działań? Czy zawsze znajdujesz to, czego szukasz? Teraz dzięki usłudze RESEARCH możesz zająć się swoimi sprawami, a żmudny proces poszukiwania interesujących Cię informacji zostawić nam. Nasz wykfalifikowany zespół zadba o to, żeby informacje, których poszukujesz, trafiły do Ciebie w ciągu 48h i były jak najbardziej trafne. Wybierz datę, “na kiedy" potrzebujesz informacji oraz podaj dokładny opis zadania. Wykonany research wraz z opisem i ew. linkami, dostarczymy w formie elektronicznej na Twój adres e-mail.

Przykładowo:

 • wyszukać i zrobić zestawienie lotów GDAŃSK-RZYM, w datach 12-15.05.2018
 • zrobić porównanie tabletów do ceny 2 tys PLN
 • wyszukać nocleg dla 3 osób (Booking/Airbnb) w centrum Budapesztu do 300zł/dobę 
 • znaleźć w sklepach online / OLX / Allegro  wybrany produkt w najniższej cenie

*wykonanie usługi wymaga potwierdzenia przez WORK-LIFE

TASKS

Mając do wykonania jakieś zadanie, na pewno zdarzyło Ci się pomyśleć, jak wspaniale by było gdyby ktoś zrobił to za mnie. Tym bardziej, jeśli wykonanie, często prostej czynności, wiąże się z poświęceniem sporej ilości czasu. Chyba każdy z nas jadąc po pracy z butami do szewca, czy stojąc w kolejce na poczcie, zastanawiał się jak cudownie by było, gdyby ktoś zrobił to za nas. Teraz może tak być! Korzystając z usługi ZADANIA, możesz poczuć się jakby pracował dla Ciebie osobisty asystent, który załatwi za Ciebie drobne sprawy, nie absorbując Twojego cennego czasu. Dzięki usłudze Zadania, codzienne sprawy z zakresu drobnej logistyki przestaną być dla Ciebie problemem. Poświęcaj swój czas na to, co dla Ciebie istotne a resztę zostaw nam. Wystarczy podać datę, w której oczekujesz załatwienia danej sprawy, oraz podać dokładny opis zadania.

Przykładowo:

 • podjechać odebrać buty od szewca (adres) i dostarczyć do domu/biura (adres)
 • nadać/odebrać przesyłkę pocztową (wymagane upoważnienie) 
 • podjechać pod wskazany adres, odebrać dokumenty i dostarczyć do domu/biura (adres) 

Dodatkowe opcje do zaznaczenia:

 • proszę doliczyć koszty odbioru przedmiotu do mojego rachunku WORK-LIFE

*wykonanie usługi wymaga potwierdzenia przez WORK-LIFE

SHOPPING / GIFTS

Masz upatrzony przedmiot i chcesz go kupić, ale sklep jest tylko otwarty w godzinach Twojej pracy, z której nie możesz się wyrwać? A może nie było czasu na zakup prezentu na imprezę urodzinową, na którą się wybierasz? Usługa ZAKUPY/PREZENTY rozwiąże Twój problem. Dostarczymy wybrany produkt pod wskazany adres. A Ty zamiast poświęcać swój cenny czas, możesz się skupić na rzeczach dla Ciebie ważniejszych. Wystarczy, że przekażesz nam, co i na kiedy konkretnie potrzebujesz a my zajmiemy się resztą. Dokonamy zakupu wybranej rzeczy i dostarczymy we wskazanym terminie i miejscu. Możesz doliczyć koszt przedmiotu do swojego rachunku WORK-LIFE, lub zapłacić przy odbiorze, Ty decydujesz. Wybierz datę, “na kiedy" oraz podaj dokładny opis przedmiotu lub wklej link/zdjęcie.

Przykładowo:

 • podjechać do sklepu, kupić wybrany produkt (link) i zawieźć do domu/biura (adres)
 • podjechać do księgarni, kupić książkę (zdjęcie), spakować na prezent i przywieźć do domu/biura (adres)

Dodatkowe opcje do zaznaczenia: 

 • pakowanie na prezent
 • proszę o kontakt telefoniczny przed dokonaniem zakupu
 • proszę doliczyć koszty zakupionego przedmiotu do mojego rachunku WORK-LIFE 

*wykonanie usługi wymaga potwierdzenia przez WORK-LIFE

Examples of service packages

We encourage to create your own service package, tailored to your needs.Create your own service package

Car wash
x1 x1 x2
Dry cleaning
x5 x8 x14
Shopping/gifts
- x1 x1
Research
- x1 x1
Tasks
x1 x1 x2
Flowers
- x1 x1

Our Clients

x Tytuł projektu: „WORK-LIFE concierge- innowacyjna usługa do zarządzania czasem”

Wartość całkowita projektu: 500 159,00 zł

Wartość dofinansowania: 201 663,00 zł

Cele i efekty projektu:
Celem projektu jest wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa WORK-LIFE Paweł Łakomski, Michał Baran Spółka Cywilna w wyniku zakupu wartości niematerialnych i środków trwałych umożliwiających wdrożenie innowacyjnej usługi do zarządzania czasem. Efektem realizacji przedsięwzięcia będzie m.in. zwiększenie wartości przedsiębiorstwa, ekspansja rynkowa firmy oraz wzrost rozpoznawalności marki.

Projekt realizowany w ramach Osi priorytetowej 2 Przedsiębiorstwa, Działanie 2.2 Inwestycje profilowane, Poddziałanie 2.2.1 Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.